Konfigurujemy zadowolenie!
501 507 564

NOWY ABONAMENT RTV!!!

W najbliższym czasie planowane są zmiany w prawie, które nakażą operatorom kablówek oraz operatorom platform satelitarnych na przekazywanie danych swoich klientów celem weryfikacji w zakresie ich płatności abonamentu RTV. Jeżeli z tego powodu planujesz wypowiedzenie usług (w tym internetowych) swojemu dotychczasowemu operatorowi to NASZA oferta jest dla CIEBIE!!! Zamów Internet u NAS. To się naprawdę opłaca ;). Wybierz którąś z naszych promocji i przyłącz się do nas.

 

Poznaj sąsiada!!!

Jeżeli Ty i Twój sąsiad szukacie szybkiego i stabilnego dostępu do Internetu to przejdźcie do nas RAZEM. Mamy dla Was specjalną ofertę. Instalacja za 50%!!!

 

Przejdź do nas!!!

Jesteś abonentem innego operatora? Zapoznaj się z naszą ofertą. Dostarczamy łącza radiowe o przepustowoci nawet 100mbit i więcej. Jeżeli przejdziesz do nas na dzień dobry proponujemy 3 miesiące GRATIS!!!

 

Poleć nas swoim znajomym!!!

Poleć nas swoim znajomym. Jeżeli osoba polecona przez Ciebie zdecyduje się przyłączenie do naszej sieci dostaniesz 2 miesiące internetu gratis w najwyższej taryfie dostępnej na Twoim sprzęcie.

 

Zmodernizuj się!!!

Masz stary sprzęt? Nie jesteś w stanie wykorzystać pełnych możliwości Internetu? Zakup sprzęt po atrakcyjnych cenach i testuj przez miesiąc za darmo nowe łącze.